Par mums

Drukāt >

Dārgie Telemedica klienti! 

Pēdējo desmitu gadu laikā ir panākti izcili sasniegumi medicīnā, informācijas tehnoloģijās, zinātnē un citās nozarēs. Sasniegumi dažādās nozarēs būtiski uzlabo dzīves kvalitāti, tomēr mēs bieži aizmirstam parūpēties par pašu galveno - savu veselību un par to atceramies tikai tad, kad jau parādās nopietni simptomi vai sūdzības. 
Tāpēc daudzās pasaules attīstītajās valstīs ļoti plaši tiek pielietotas telemedicīnas iespējas. Telemedicīna dod iespēju veikt veselības pārbaudes neapmeklējot ārstniecības iestādi, t.i., sev izdevīgā laikā un vietā. Pasaules attīstītajās valstīs telemedicīna ir kļuvusi par ikdienu un mēs strādājam pie tā, lai arī Latvijas iedzīvotājiem šī iespēja kļūtu pieejama. 

Atcerieties! Lai saglabātu labu veselību arī ilgtermiņā ir nepieciešams veikt regulāras profilaktiskās veselības pārbaudes, jo tikai laikus atklātas slimības ir iespējams izārstēt.

Uz tikšanos!

SIA TELEMEDICA dibinātājs, 
Dr. Andris Glāzītis 

 

Mūsu mērķis

Uzņēmuma galvenais mērķis ir attīstīt veselības aizsardzības tehnoloģijas un uzlabot ar to saistīto pakalpojumu sniegšanas kvalitāti, tādējādi rūpējoties par visas sabiedrības veselības un dzīves līmeņa paaugstināšanu.

Mūsu vērtības

Uzņēmuma galvenās vērtības ir klienti un darbinieki. Laipna un individuāla attieksme pret katru mūsu klientu ievērojot visas vēlmes un vajadzības. Darbinieki, kuri nemitīgi papildina savas zināšanas.